Polyuretan

STŘÍKANÁ POLYURETANOVÁ (PUR) PĚNA ITPUR S NA STAVBU DEKORACÍ

 

Dokončená výroba skály z polyuretanové pěny ITPUR S

 

Technologie nástřiku polyuretanové pěny umožňuje tvorbu a výrobu dekorativních prvků v zábavním (filmovém) průmyslu, výrobu dekorací, reklamních předmětů a jinak složitě vytvořitelných předmětů. Aplikace je velmi různorodá, provádí se různé imitace věcí, které by ve skutečnosti nemohli být vůbec proveditelné – skály, jeskyně, sníh, nepravidelné tvary objektů a předmětů. Naše firma má při této aplikaci mnoholeté zkušeností a dokáže napomoci i při tvorbě nových složitých konstrukcí a tvarů.

K aplikaci lze využívat všechny dostupné pěny od tvrdých - ITPUR S48 přes středně tvrdé ITPUR S35 až po pěny měkké ITPUR S12. Určení kterých pěn je podle způsobu konstrukce daného dekorativního nebo reklamního prvku a jeho použití.

V případě zájmu Vám spolehlivě poradíme, naceníme a pomůžeme s realizací podkladní nosné konstrukce, také s úpravou povrchu pěn jak opracovávání pěn do požadovaných tvarů, tak i barvením (v případě použití v interiéru nebo krátkodobě v exteriéru není nutné provádět s UV ochranou).

  

TECHNOLOGICKÉ NÁSTŘIKU POLYURETANOVÉ PĚNY ITPUR S:

Technologické postupy a podmínky provádění poyluretanové pěny ITPUR S viz.: Technologie ITPUR

admin :: webdesign by MYLEE Design (c) 2012